Збереження зору близьких людей у літньому віці та власного зору – у Ваших руках

 

 Коли ми росли, будучи ще дітьми, про нас піклувалися дорослі: мати, тато, дідусь, бабуся, тітка, хрещена. Вони водили нас, діточок, до дитячого садку, потім до школи, за необхідності - до лікарів, годували, одягали, виховували, вчили життю у дорослому світі, ділили з нами радості й незгоди. Але час швидко спливає, і непомітно цей час впливає на наших близьких людей, що колись так піклувались про нас. На жаль, з віком погіршується зір, на що є об’єктивні причини.

 

Тому кожний чоловік і жінка зрілого віку мають регулярно відвідувати кабінет окуліста для профілактичного огляду. На цьому наголошують лікарі-офтальмологи, зауважуючи, що одна з найпоширеніших і найскладніших «вікових» хвороб очей - катаракта - здатна повністю «забрати» зір. Катарактою називають помутніння кришталика. Але найчастіше зустрічається так звана вікова катаракта, набута після 50 років. Людина може навіть не знати про це.

 

Кришталик починає мутніти поступово, на так званій початковій стадії зір може бути навіть більше одиниці, але важливо регулярно проходити діагностику зору. У теперішній час чим швидше буде він буде прооперований, тим краще будуть результати і  пацієнт скоріше повернеться до звичайного життя.

 

Дивитися на світ і бачити його красу - це велике щастя. За допомогою очей людина бачить предмети, їх переміщення і колір. Очі є унікальним та найціннішим органом в системі органів почуттів, бо сприймають 85-90% всієї інформації, що надходить ззовні.

 

Аби не поринути в цілковиту темряву, зазвичай достатньо кількох зважених кроків. Насамперед - уваги і до себе, і до своїх рідних та близьких. Адже хвороби очей тривалий час можуть ніяк себе не проявляти, і в цьому їх підступність. Тому краще завчасно пройти обстеження очей, аніж лікувати наслідки хвороби.

 

Тому якщо гострота зору зменшилась, потрібно якомога швидше звернутися до лікаря. Профілактичні огляди у лікаря-офтальмолога допоможуть зберегти здоровий зір на довгі роки Вам та особливо - Вашим близьким у літньому віці.

 

Настав час повернути нашим батькам, дідусям, бабусям частинку тієї турботи та любові, що вони дарували нам у дитинстві та юності, а часто – і зараз. Саме зараз – найсприятливіша нагода подарувати їм велике багатство – чітко і у всіх кольорах бачити цей чудовий світ!

 

Давайте берегти власне здоров’я, здоров’я наших близьких та робити все, щоб люди поряд з нами були щасливі. Приходьте разом з літніми рідними та близькими, знайдіть на це трохи часу – це насправді просто, якщо любиш. Знайдіть час поговорити з ними про стан їх зору та допоможіть обрати професійну допомогу.

 

В медичному центрі “Прайд-ЮА” Вам та Вашим близьким людям з турботою оперативно перевірять зір та нададуть кваліфіковану медичну допомогу в зручний для Вас час!

 

Обстеження зору коштує - 350 гривень для дорослих і дітей.

 

 

 

Дзвоніть та записуйтесь на діагностику за номером телефону +38 (066) 066-68-95

 

Приходьте за адресою: м.Покровськ, вул. Маршала Москаленко, 146.

 

 

 

Допоможіть рідним бачити світ таким,

 

яким він є насправді – яскравим, живим, чітким!

 

Інформація про нас

Представники нашої компанії є в м.Покровськ, м.Авдіївка, м.Селидове та смт Велика Новосілка.

За всіма питаннями та для запису на прийом до лікаря звертайтеся за телефоном (066) 066-68-95.

©2022 Офтальмологія та Гінекологія у Покровську | МЗ "Прайд-ЮА"

Пошук